Κλιματιστικό DAIKIN Siesta ATXN50NB9 A/C 18.000Btu έως 12 δόσεις
- Περιγραφή
- Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Κλιματιστικό DAIKIN Siesta ATXN50NB9 A/C 18.000Btu
Απόδοση ψύξης σε BTU/h: 18698 BTU/h
Απόδοση θέρμανσης σε BTU/h: 19175
Στάθμη θορύβου εσωτερικής συσκευής: 55 dB
Στάθμη θορύβου εξωτερικής συσκευής: 64 dB
Βαθμός Ενεργειακής Απόδοσης Ψύξης, Εποχικός βαθμός (SEER): 5.48
Βαθμός Ενεργειακής Απόδοσης Θέρμανσης, Εποχικός βαθμός (SCOP): 4.01
Εξοπλισμός
Λειτουργία αφύγρανσης: Ναι
Λειτουργία Inverter: Ναι
Λειτουργία θέρμανσης: Ναι
Ψυκτικό υγρό: R410A
Σύστημα φίλτρου: 1 x Pre-Filter, 1 x Φωτοκαταλυτικό φίλτρο απατίτη
Τηλεχειρισμός: Ναι
Τροφοδοσία ρεύματος
Τάση εισόδου: 220-240 Volt
Συχνότητα: 50 Hz
Γενικά χαρακτηριστικά
Χρώμα: Λευκό
Πλάτος: 112.4 cm
Ύψος: 31 cm
Βάθος: 23.7 cm
Βάρος: 14 kg
Περιλαμβάνει: ATXN-50NB9 + ARXN-50NV1B9
Εγγύηση κατασκευαστή: 2 Έτος/η
Δεδομένα κατανάλωσης ενέργειας
Κατασκευαστής: DAIKIN
Ενεργειακή κλάση: A+
Απόδοση ψύξης σε kW/h: 5.48 kW
Απόδοση θέρμανσης σε kW/h: 3.37 kW