Κλιματιστικό Daikin Emura FTXJ50MW/RXJ50L18.000btu Inverter έως 12 δόσεις
- Περιγραφή
- Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Κλιματιστικό Daikin Emura FTXJ50MW/RXJ50L18.000btu Inverter
Αθόρυβη λειτουργία εξωτερικής μονάδας
Αθόρυβη λειτουργία εσωτερικής μονάδας
Εξωτερικές μονάδες με δυνατότητα σύνδεσης ζεύγους
Τεχνικά χαρακτηριστικά κλιματιστικό Daikin FTXG50LW White Emura
Απόδοση ψύξης 1.70-5.00-5.30 kW
Απόδοση θέρμανσης 1.70-5.80-6.50 kW
Ενέργεια εισόδου ψύξης 1.36 kW
Ενέργεια εισόδου θέρμανσης 1.59 kW
Τροφοδοσία Ισχύος 220V 50 Hz
Βαθμός Απόδοσης Ψύξης (EER) 3.53
Βαθμός Απόδοσης Θέρμανσης (COP) 3.65
Ενεργειακή κλάση (ψύξη/θέρμανση) A++/A+
Στάθμη θορύβου εσωτερικής/εξωτερικής μονάδας 32-44 dB
Διαστάσεις εσωτερικής μονάδας 998x303x212 mm
Διαστάσεις εξωτερικής μονάδας 825 x 735 x 300 mm
Βάρος εξωτερικής μονάδας (kg) 12 kg
Βάρος εσωτερικής μονάδας (kg) 48 kg
Ψυκτικό μέσο R32
Προέλευση Τσεχική Δημοκρατία
Βαθμούς Κελσίου Ψύξη/θέρμανση Ψύξη:από – 10 °C μέχρι + 46 °C
θέρμανση: από – 15 °C μέχρι + 20 °C
- Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24%