Κλιματιστικό Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-EF50VE2 18.000 Btu έως 12 δόσεις
- Περιγραφή
- Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Κλιματιστικό Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-EF50VE2 18.000 Btu
ΨΥΚΤΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ: 17.060 (4.780-18.450) BTU/h
ΘΕΡΜΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ: 19.800 (5.460-25.600) BTU/hΚατασκευαστής :MITSUBISHI
Εγκατάσταση :Τοίχου
Τύπος :Inverter
Ψυκτική απόδοση (BTU) : 17.060 (4.780-18.450) BTU/h
Θερμική απόδοση (BTU) :19.800 (5.460-25.600) BTU/h
Κατεύθυνση ροής αέρα :Ναι, με τηλεχειρισμό
Τύπος ψυκτικού :R410A
Χρονοδιακόπτης:NAI
Τηλεχειρισμός :Ναι
Επίπεδο θορύβου Cooling(Silent-Low-Med-Hi-Super Hi) :(30-33-36-40-43) dB
Επίπεδο θορύβου Heating(Silent-Low-Med-Hi-Super Hi) :(30-33-37-43-49) dB
Cooling input(at 230v) :1.560 kw
Heating input(at 230v) :1.565 kw
Eer (In Cooling):3.21
Cop(In Heating):3.71
Ενεργειακή κλάση θέρμανσης: A+
Ενεργειακή κλάση ψύξης : A++
Διαστάσεις εσωτ. μονάδας (Υψος x Πλατος x Βαθος) :299 × 895 × 195 mm
Διαστάσεις εξωτ. μονάδας (Υψος x Πλατος x Βαθος) :880 × 840 × 330 mm
Bάρος εξωτερικής μονάδας :54.0 kg
Βάρος εσωτερικής μονάδας:11.5 kg
Χρώμα :Λευκό,Μαυρο,Ασημι
Παροχή ρεύματος :Μονοφασική
Επιπλέον Χαρακτηριστικά Τροφοδοσία: 230 V
Μονοφασικό: 50 Hz
Σωληνώσεις – Διάμετρος:Υγρού/Αερίου:6,35(1/4’’)/ 12,70(1/2’’) mm(in)
Εγκατάσταση :Τοίχου
Τύπος :Inverter
Τύπος ψυκτικού :R410A
Χρονοδιακόπτης:NAI
Τηλεχειρισμός :Ναι
Eer (In Cooling):3.21
Cop(In Heating):3.71
Χρώμα :Λευκό,Μαυρο,Ασημι
Παροχή ρεύματος :Μονοφασική
Μονοφασικό: 50 Hz